Rüyada taş merdiven çıkmak

Recep Z.(27) - İstanbul sordu : "Aradığım hemen hemen tüm rüyalar burada bulunuyor fakat rüyada taş merdiven çıkmak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada taş merdiven çıkmak, güvenli yaşamaya, büyük kuvvete ulaşmaya, sevince, gelirin bereketli olacağına, vefalı dosta, hayali kurulan bir başarıya, tertemiz mala, karmaşadan uzak kalacağına, huzur bulmaya, kazanca gelecek artışa, samimi yaşlı kimseye yorulmaktadır. Ayrıca mutsuz edici bir problemle karşılaşılacağına, çözümü zor bir problemle yüzleşileceğine, parasal kayba, yalancı düşmana, korkulanın başına gelmesine işarettir. Daha olumlu bir pencereden bakan çağdaş ulemalar şöyle tabir ederler ki: Bu rüya uğraşlarının sonunda elde ettiği mülke, sıkıntılarının sonunda kavuştuğu büyük güce, sıkıntı çekerek kavuştuğu temiz rızka, uzun süren çabaların sonunda hayalini kurduğu iyi bir geleceğe yorulur.

"Rüyada taş merdiven çıkmak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın yorumu konusunda bilmeniz gerekenler

rüyada taş merdiven çıkmak
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Rüyalar yorumları ile ilgili aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüya Tabiri konusunda gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından çeşitli tanımlamalar getirilmiştir.
  • Tabirlerin kılavuz nitelikte olduğu mutlak suretle hatırlanmalı, ipuçlarına bakılarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Rüya Tabirleri yapan kimsenin bütün geçmiş yorumlar konusunda bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada taş merdiven çıkmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.