Rüyada tavla taşı görmek

Şükrü C.(40) - Gümüşhane sordu : "İyi geceler, Aradığım hemen hemen bütün tabirler sitenizde bulunabiliyor fakat rüyada tavla taşı görmek yorumlayabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada tavla taşı görmek, vefalı çocuğa, cömert tanıdığa, samimi orta yaşlı yabancıya, bol şansa, manevi külfeti olan tanıdığından uzak durmaya, ferahlamaya, eşiyle birlikte mutlu olmaya, yağmura, güvenli kalmaya, kazancın temiz olacağına, yeminine bağlı kalacağına yorulur. Bunlarla birlikte içinden çıkılması zor bir problemle yüzleşileceğine, sıkıntıdan sıyrılamamaya, huzurunun kaçacağına, sevimsiz vaziyete gelmeye, korkulanın gerçekleşmesine delalet eder. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan alimler şöyle derler: Görülen rüya ümitsizlikten sonra ümit ettiği hayra, zahmetle birlikte hasret duyduğu haysiyete, zorluklara göğüs gererek düşlediği sevince, uğraş vererek hak ettiği beceriye delalettir.

"Rüyada tavla taşı görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın anlamları hakkında en çok merak edilenler

rüyada tavla taşı görmek
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Rüya Tabiri yapan şahsın bütün geçmiş tabirler hakkında tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayan insanların daha az sayıda ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Erkekler rüyalarında daha agresif duygular tecrübe ederler.
  • Rüya yorumu yapan kişinin kesinlikle rüyanın yorumunu bilmesi gerekmektedir.
  • Tabirlerin rehber nitelikte olduğu mutlak suretle göz önünde bulundurulmalı, göstergelere bakılarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada tavla taşı görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.