Rüyada tavşanı kucağına almak

Bertan F.(34) - Burdur sordu : "rüyada tavşanı kucağına almak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada tavşanı kucağına almak, gelirin kazançlı olmasına, hoşsohbet orta yaşlı yabancıya, yeminine bağlı olunacağına, hünerli bir insana, maddi külfeti olan arkadaştan kendini kurtarmaya, mutluluğa ermeye, faydalı işler ile meşgul olacağına, fakirlikten sıyrılmaya, büyük mevkiye ulaşacağına, taleplerin hayata geçeceğine, sıkıntı çekmeden elde edilen paraya işaret eder. Kimi zaman da fena niyetli düşman eliyle zarar görmeye, üzüntüden kurtulamamaya, ticaret alanında sıkıntıya, zararlı bir kimseye, maddi zorluğa delalet eder. Bazen de çağdaş ulemalar derler ki: Görülen rüya umudunu kestikten sonra kazandığı müjdeye, ümitsizlikten sonra umduğu temiz rızka, ümitsizlikten sonra istediği müjdeye, başarısızlıktan sonra ümit ettiği temiz kazanca yorulur.

"Rüyada tavşanı kucağına almak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın anlamları ile ilgili bilinmeyenler

rüyada tavşanı kucağına almak
  • Gözleri gören insanların 1/8i rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişikliğin nedenini siyah-beyaz filmden renkli görüntüye olan ilgiye bağlıyor.
  • Rüya yorumları konusunda aceleci davranılmamalıdır.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Düşler insanın iç dünyasının aynası olduğundan kişiye şahsına ait düşünce ve hislerini değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Rüya yorumlayanın mutlak suretle rüyanın anlamını bilmesi icap eder.
  • Denek hayvanları ile gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Yaklaşık bir insan hayatının yaklaşık üçte birini, farklı bir tabirle tahminen yetmişbeş yıllık bir ömrün yirmibeş senesini uykuda tüketir.

Yasal Uyarı: "Rüyada tavşanı kucağına almak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.