Rüyada tavuk döner

Ferhat Ö.(34) - Artvin sordu : "Selam; rüyada tavuk döner yorumlar mısınız? "

Rüyada tavuk döner, temiz zenginliğe, kısa sürede alınacak müjdeli habere, hayırlı işler yapacağına, vefalı dosta, kazançlı zamanlara, toplum yaşamında huzura, bol talihe, huzura, verdiği sözüne sadık olacağına, sevince kavuşmaya, tatlı dilli genç tanıdığa yorulmaktadır. Kimi zaman da kötülükten emin olmaya, mutsuz edici bir durumla yüzyüze gelineceğine, zalim bir kişiye, maddi zarara, kötü niyetli bir yabancı eliyle fenalık görmeye yorulmaktadır. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya uzmanları şöyle dediler: Bu zahmetlerinin meyvesini alarak hasret duyduğu zenginliğe, uzun süren çabaların sonunda kavuştuğu rahata, zorlukla birlikte kavuştuğu az olan kazancının artacağına, başarısızlıktan sonra hak edilen büyük güce yorulur.

"Rüyada tavuk döner" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin analizleri ile alakalı bilinmeyenler

rüyada tavuk döner
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı insanların yüzde 70i erkektir. Kadında bu oran eşittir.
  • Beynimiz sıfırdan simalar yaratamaz. Uykuda karşılaşılan yüzler yaşamımızda karşılaştığımız ama hatırlamadığımız suratlardır. Her birimiz hayatımız boyunca onbinlerce surat gördüğümüz için, uykumuzda da limitsiz görme yetisine sahibiz.
  • Erkekler rüyalarında daha agresif hisler yaşarlar.
  • Rüyada genellikle iç ses bulunur. Tanımadığımız ülkelerin, daha önce tanışmadığımız kimselerin isimlerini bildirir.
  • Rüya yorumlayanın hissiyatının kuvvetli olması şarttır.
  • Rüya tabircisinin mutlak suretle rüyalarda görülmüş olanın yorumunu bilmesi gerekir.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din alimleri aracılığıyla iletilmiştir ve hala önemini sürdürmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada tavuk döner" yazısı izinsiz kopyalanamaz.