Rüyada tek gözlü birini görmek

Müçteba M.(23) - Uşak sordu : "Hayırlı geceler. Dün gece tuhaf bir rüya gördüm. rüyada tek gözlü birini görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada tek gözlü birini görmek, karmaşadan uzak olacağına, manevi yükü bulunan kimseden kendini kurtarmaya, uzun ömre, arzuların gerçekleşeceğine, zenginliğe, rızkın verimli olmasına, hayali kurulan bir başarıya, maddi zorluklardan kurtulmaya, emniyetli olmaya, getirili girişimler yapacağına, kolay kazanılan kazanca delalettir. Aynı zamanda sıkıntıdan sıyrılamamaya, düşmanlıktan emin olmaya, cimri bir insana, huzuru kaybetmeye, yalancı amire delalet eder. Farklı bir açıdan yaklaşan yorumcular şöyle yorumlarlar: Görülen rüya zahmetlerinin meyvesini alarak gözlediği başarıya, zorlukla ümit ettiği beceriye, çektiği zorlukların meyvesini alarak kavuştuğu büyük güce, zahmetle birlikte kavuştuğu büyük güce yorulur.

"Rüyada tek gözlü birini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların tabirleri hakkında bilinmeyenler

rüyada tek gözlü birini görmek
  • Rüya tabircisi, mutlaka tabirden rüyayı görenin ne şekilde etkileneceğini irdelemeli, ruhsal sorunlara yol açabilecek yorumlardan elinden geldiğince kaçınmalıdır.
  • Çok fazla ruhsal sorunları olan insanlar haricinde herkes rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Görme engeli olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin sadece yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Güncel bu değişimin nedenini siyah-beyaz televizyondan tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Rüya Yorumları uykuda insanın bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Rüya diye adlandırılan şey, uyurken görülen tuhaf hallerdir
  • Uyku, kısa süreli ölüm hali olarak da adlandırılır
  • Rüya Tabirleri alanında gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından türlü açıklamalar getirilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada tek gözlü birini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.