Rüyada tek gözlü inek görmek

Şükrü T.(43) - İstanbul sordu : "hayırlı günler, Tabirlerinizi epeydir düzenli olarak okudum. rüyada tek gözlü inek görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada tek gözlü inek görmek, dünyalığa gelecek berekete, yüksek ticari kazançlara, sözüne sadık olacağına, bir kaç gün içinde duyulacak iyi değişimlere, güvenli yaşamaya, yüksek talihe, kazanılan zenginliğe, zengin tanıdığa, eşiyle refah içinde geçecek ömre, mutlu olmaya, samimi yaşlı yabancıya yorulur. Nadiren de dara düşmeye, ticaret sebebiyle sıkıntıya, rahatının kaçacağına, parasal probleme, kıymet kaybetmeye delalet eder. Kimi zaman da çağdaş ulemalar şöyle yorumlarlar ki: Görülen rüya sıkıntıları aşarak düşlediği daha çok kazanca, çektiği zorlukların meyvesini alarak ümit ettiği mevkiye, zorluklarla mücadele ederek ulaştığı haysiyete, uzun süren çabaların sonunda beklediği toplu kazanca yorulur.

"Rüyada tek gözlü inek görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların taşıdığı mesajlar hakkında merak edilenler

rüyada tek gözlü inek görmek
  • Beynimiz kendiliğinden suratlar yaratamaz. Uykuda görülen yüzler yaşantımızda gördüğümüz ama hatırlamadığımız suratlardır. Hepimiz ömrümüz sırasında onbinlerce yüz gördüğümüz için, uykumuzda da sınırsız sima becerisine sahibiz.
  • Rüya yorumunun kılavuz olduğu mutlak suretle göz önüne alınmalı, işaretlere dayanarak gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğu için kişiye şahsına ait düşünce ve hislerini değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Çok fazla psikolojik sorunları bulunan kimseler haricinde her birey rüya görür. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu kısmı felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.
  • Rüya yorumcusu, mutlak suretle tabirden rüya görenin hangi derecede etki altında kalacağını irdelemeli, ruhsal sorunlara yol açacak tabirlerden mümkün olduğunca uzak durmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada tek gözlü inek görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.