Rüyada tek kaş olmak

Ecegül T.(37) - Antalya sordu : "Bulamadığım neredeyse bütün tabirler sitenizde yer buluyor ancak rüyada tek kaş olmak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada tek kaş olmak, duygusal külfeti olan kimseden kurtulmaya, rahatlığa, büyük kuvvet sahibi olmaya, emniyetli yaşamaya, hoşsohbet yaşlı kimseye, planların yerine geleceğine, memuriyette mertebeye yükseleceğine, hayırlı işler gerçekleştireceğine, zorluk çekmeden elde edilen rızka, bir kaç gün içinde alınacak iyi havadise, istenilen bir kazanca işarettir. Kimi zaman da sorumluluktan ötürü rahatsız olmaya, maddi zorluğa, muhtaç duruma düşmeye, sırların ortaya dökülmesine, düşmanından emin olmaya işarettir. Bir takım rüya tabircileri şöyle yorumlarlar ki: Görülen rüya zahmetle birlikte ümit ettiği iyiliğe, zorluklara göğüs gererek düşlediği feraha, umudunu yitirdikten sonra istediği paraya, meşakkatle kazandığı yüksek mertebeye yorulmaktadır.

"Rüyada tek kaş olmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların tabirleri hakkında bunları biliyor muydunuz

rüyada tek kaş olmak
  • Zihnimiz hiç yoktan yüzler yaratamaz. Rüyalarda karşılaşılan simalar hayatımızda karşılaştığımız ancak anımsamadığımız suratlardır. Hepimiz ömrümüz boyunca onbinlerce sima gördüğümüzden, rüyalarımızda da limitsiz sima yetisine sahibiz.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha kavgacı duygular yaşarlar.
  • Araştırmalar insanların ortalama yüzde 25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Kobay hayvanlar kullanılarak sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din düşünürleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve hala geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Rüya yorumcusu, mutlak suretle tabirden kişinin ne şekilde etkileneceğini göz önünde bulundurmalı, sinirsel sıkıntılara sebep olacak yorumlardan mümkün olduğunca uzak durmalıdır.
  • Uyku, kısa süreli ölüm hali olarak da adlandırılır

Yasal Uyarı: "Rüyada tek kaş olmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.