Rüyada tek taş yüzüğün taşının kırılması

Dilek Ü.(43) - Bursa sordu : "Bu gece size ilettiğim rüyayı gördüm. rüyada tek taş yüzüğün taşının kırılması açıklayabilir misiniz? "

Rüyada tek taş yüzüğün taşının kırılması, mutluluğu bulmaya, refah dolu günlere, kazanca gelecek bolluğa, büyük kuvvet sahibi olmaya, şana kavuşmaya, huzur bulmaya, gönül ilişkisinin iyi olacağına, sevenleriyle sohbete, bir kaç gün içinde öğrenilecek hayırlı haber almaya, vefalı evlada, finansal külfeti olan dosttan uzak durulacağına işarettir. Olumsuz yorum olarak merhametsiz bir kişiye, kötülük görmeye, kıymet yitirmeye, fukaralığa, parasal sıkıntıya delalet eder. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan ulemalar şöyle yorumlarlar: Kişinin gördüğü rüya zorlukları aşarak ulaştığı ticari kazanca, sıkıntıları aşarak beklediği güce, zamanla kavuştuğu itibara, cefa çektikten sonra ümit ettiği feraha işaret eder.

"Rüyada tek taş yüzüğün taşının kırılması" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın tabirleri konusunda bunları biliyor musunuz

rüyada tek taş yüzüğün taşının kırılması
  • Rüya Tabirleri yapan bireyin tüm eski yorumlar hakkında fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Uyku, geçici ölüm hali olarak da adlandırılır
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı karakterlerin yüzde 70i erkektir. Kadında bu oran eşittir.
  • Ortalama olarak bir uyku süresinde iki saate yakın rüya görürüz.
  • Araştırmalar insanların yaklaşık 1/4ünün rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların kısa ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Belirli bir nesne içeren rüya, genellikle doğrudan o nesneyle alakalı değildir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.

Yasal Uyarı: "Rüyada tek taş yüzüğün taşının kırılması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.