Rüyada telefon çalması

İlhame C.(36) - Kilis sordu : "rüyada telefon çalması açıklayabilir misiniz? "

Rüyada telefon çalması, gıpta ile bakılan kuvvete ermeye, iyi işler yapacağına, sıkıntı çekmeden kazanılan paraya, işyerinde terfiye, güvende hissetmeye, alın teriyle elde edilen zenginliğe, sevineceğine, düşkünlükten uzak durmaya, üne kavuşulacağına, devlette mevkiye ulaşacağına, varlıklı tanıdığa delalet eder. Ender olarak da fakirliğe, huzurunun bozulacağına, ticaret sebebiyle geçim zorluğuna, üzücü bir durumla karşılaşılacağına, zulüm görülmesine yorulmaktadır. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle tabir ederler ki: Bu sıkıntıları aşarak hasret duyduğu iyi bir geleceğe, umudunu yitirdikten sonra düşlediği toplu mala, sıkıntıyla ümit ettiği güce, zorlanarak hak edilen başarıya delalet eder.

"Rüyada telefon çalması" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın anlamları ile ilgili bilmedikleriniz

rüyada telefon çalması
  • Gözümüzü açtıktan beş dakika sonra gördüğümüz rüyanın yarısını hatırlamamaya başlarız.
  • Belirli bir olay görülen rüya, ekseriyetle doğrudan o olayla alakalı değildir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Rüya Tabiri yapan bireyin tüm eski yorumlar konusunda bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din alimleri tarafından ulaştırılmıştır ve bugün de önemini sürdürmektedir.
  • Yaklaşık olarak gecede bir iki saat civarı rüya görürüz.
  • Araştırmalar rüya görenlerin ortalama yüzde 25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • İleri derecede ruhsal problemleri bulunan insanlar dışında her birey rüya görür. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada telefon çalması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.