Rüyada telefon kaybetmek ne anlama gelir

Mesut Ö.(22) - Malatya sordu : "İki gün önce sorduğum rüyayı gördüm. rüyada telefon kaybetmek ne anlama gelir açıklayabilir misiniz? "

Rüyada telefon kaybetmek ne anlama gelir, yeminini tutacağına, eli açık yabancıya, mutluluk dolu yarınlara, taleplerin yerine geleceğine, görgülü orta yaşlı kişiye, kazançlı atılımlar yapacağına, iyi işler yapacağına, sağlıklı yaşamaya, verimli uğraşlar ile meşgul olacağına, mala gelecek bolluğa, mutluluğa ermeye yorulur. Kimi zaman da üzüntü verecek sorunla yüzyüze gelineceğine, maddi probleme, sorumluluktan ötürü rahatsız olunacağına, üzücü bir sorunla yüzleşileceğine, sıhhatin tehlike altında olduğuna işaret eder. Kimi zaman da çağdaş ulemalar şöyle dediler ki: Bu rüya cefa çekerek umduğu mülke, mağlubiyetten sonra hayalini kurduğu ferahlığa, umudunu yitirdikten sonra hasret duyduğu sevince, hatalarının ardından düşlediği toplu mala delalet eder.

"Rüyada telefon kaybetmek ne anlama gelir" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların tabiri konusunda en çok merak edilenler

rüyada telefon kaybetmek ne anlama gelir
  • Rüyalar alemi, geniş ve soyut bir alemdir.
  • Doğduktan sonra görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler resimli rüya göremez; lakin yakın seviyede ses ve maneviyatı hisseder.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı insanların yüzde 70i erkektir. Kadında bu oran eşittir.
  • Rüya denilen şey, uyurken yaşanan belirsiz durumlardır
  • Hayvanlar kullanılarak gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Rüya Tabiri konusunda gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından çeşitli tanımlamalar getirilmiştir.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka takva, adetler, toplumsal ananeler vb. pek çok faktör ile ilgili birikim sahibi olmalıdır.
  • Kimi zaman açık olarak bazen de üstü kapalı olarak gelecekte haberler alınır.

Yasal Uyarı: "Rüyada telefon kaybetmek ne anlama gelir" yazısı izinsiz kopyalanamaz.