Rüyada telefonunun çalması

Barış Ş.(19) - Bursa sordu : "rüyada telefonunun çalması yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada telefonunun çalması, emniyetli kalmaya, vefalı arkadaşa, yakında alınacak memnun edici haber almaya, cömert tanıdığa, hayali kurulan bir kazanca, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, sevince, uzun ömre, arzu edilen kuvvet sahibi olmaya, yüksek gelire, bol kazanca yorulur. Aynı zamanda hilekar yöneticiye, düşmanlık görmeye, değer kaybetmeye, fenalığını saklayan insana, mesuliyetten dolayı mağdur olmaya işaret eder. Farklı bir çerçeveden bakan rüya ilminde önde gelenler dediler ki: Kişinin gördüğü rüya zorlukların sonrasında hak ettiği rahata, meşakkatle kavuştuğu büyük güce, sıkıntıyla hak edilen zafere, umudunu kestikten sonra istediği toplu kazanca yorulur.

Rüyalarınızın anlamları hakkında merak ettikleriniz

rüyada telefonunun çalması
  • Rüya tabircisi, mutlaka tabirden rüya sahibinin nasıl etki altında kalacağını göz önünde bulundurmalı, ruhsal problemlere yol açabilecek değerlendirmelerden elinden geldiğince uzak durmalıdır.
  • Hayvanlar kullanılarak sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Rüya diye adlandırılan şey, uykuda yaşanan tuhaf durumlardır
  • Rüya tabirleri mutlak suretle hayra yorulmalıdır.
  • Gözleri gören insanların 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Bugün 25 yaşın altındaki insanların sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bu değişikliğin nedenini renksiz sinemadan tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka mezhepler, örfler, kültürler vs. pek çok etken konusunda tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının yansıması olduğu için insana kendi düşünce ve hislerini tartması konusunda öncülük eder.
  • Rahatsızlık yüzünden görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler görsel rüya göremez; fakat yakın aşamada ses ve duyguları tecrübe ederler.

Yasal Uyarı: "Rüyada telefonunun çalması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.