Rüyada temiz klozet görmek

Gül P.(47) - İstanbul sordu : "rüyada temiz klozet görmek açıklar mısınız? "

Rüyada temiz klozet görmek, becerili bir kişiye, mutluluğu bulmaya, verdiği sözüne bağlı olunacağına, sevenleriyle sohbete, varlıklı akrabaya, taleplerin hayata geçeceğine, sağlıklı hayata, hoşsohbet yaşlı akrabaya, birikmiş nimete, sıkıntı çekmeden elde edilen rızka, bol berekete delalettir. Nadiren de yalancı yöneticiye, parasal zorluğa, korkuya gerçekleşmesine, sırların ortaya dökülmesine, sıkıntı verici bir problemle yüzyüze gelineceğine delalettir. Farklı bir açıdan bakan tabirciler şöyle yorumlarlar: Bu rüya cefa çektikten sonra ümit ettiği daha sağlıklı bir hayata, zorlukları aşarak hayalini kurduğu paraya, uzun süren çabaların sonunda hayalini kurduğu mutluluğa, yardım alarak özlediği ganimete yorulmaktadır.

"Rüyada temiz klozet görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün tabiri hakkında bilmeniz gerekenler

rüyada temiz klozet görmek
  • Ortalama olarak gecede bir iki saat civarı rüya görülür.
  • Rüya Yorumları uykuda bireyin bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
  • Görme engeli olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bu değişimin nedenini siyah-beyaz filmden tam renkli görüntüye geçmemize bağlıyor.
  • Zihnimiz kendiliğinden suratlar yaratamaz. Rüyalarda karşılaşılan yüzler yaşantımızda karşılaştığımız ama kime ait olduğunu bilmediğimiz suratlardır. Hepimiz yaşamımız sırasında onbinlerce yüz gördüğümüz için, uykumuzda da sınırsız surat yetisine sahibiz.
  • Rüya yorumcusu, mutlaka dinler, örfler, kültürler vs. pek çok faktör konusunda birikim sahibi olmalıdır.
  • Rüyada genellikle iç spiker bulunur. Tanımadığımız ülkelerin, tanımadığımız kimselerin adlarını söyler.

Yasal Uyarı: "Rüyada temiz klozet görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.