Rüyada terliğin ayaktan çıkması

Cem F.(45) - Antalya sordu : "Merhabalar; Birkaç gün önce tuhaf bir rüya gördüm. rüyada terliğin ayaktan çıkması yorumlar mısınız? Teşekkür ederim"

Rüyada terliğin ayaktan çıkması, isteklerin gerçekleşeceğine, hayali kurulan bir geleceğe, sosyal yaşamda mutluluğa, duygusal yükü bulunan tanıdığı birinden yakasını kurtarmaya, refah dolu yarınlara, faydalı işler gerçekleştireceğine, becerikli bir kimseye, mala gelecek artışa, içten davranan genç adama, ferahlamaya, mutluluğa ermeye işaret eder. Olumsuz yorum olarak fakirliğe, sağlığın kötüleşeceğine, hoşnutsuz bir duruma gelmeye, korktuğu şeyden emin olmaya, iş kaynaklı sıkıntıya yorulmaktadır. Farklı bir açıdan yaklaşan rüya ilmiyle ilgilenenler derler ki: Görülen rüya meşakkatle birlikte beklediği berekete, zahmet çekerek düşlediği servete, sıkıntılarının sonunda hayalini kurduğu daha iyi bir hayata, zorlukların ardından gözlediği itibarlı mertebeye yorulmaktadır.

"Rüyada terliğin ayaktan çıkması" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın analizi hakkında bunları biliyor musunuz

rüyada terliğin ayaktan çıkması
  • Rüya Tabiri yapan şahsın tüm eski tabirler hakkında fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Rüya diye adlandırılan şey, uykuda görülen garip hallerdir
  • Uyandıktan 10 dakika sonra yüzde 90ını unutmuş oluruz.
  • Kobay hayvanlar kullanılarak gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Rüya Tabiri konusunda gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından değişik açıklamalar getirilmiştir.
  • İleri derecede psikolojik sorunları bulunan kimseler haricinde her birey rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Rüya yorumcusunun hissiyatının kuvvetli olması şarttır.

Yasal Uyarı: "Rüyada terliğin ayaktan çıkması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.