Ruyada terligin calinmasi

Salih N.(19) - Hakkari sordu : "Gördüğüm neredeyse tüm yorumlar sitenizde bulunuyor ancak ruyada terligin calinmasi açıklayabilir misiniz? "

Ruyada terligin calinmasi, iyi bir geleceğe, eli açık yabancıya, güvenli hissetmeye, sevince ermeye, toplum yaşamında başarıya, becerikli bir kimseye, ettiği yeminini tutacağına, içten davranan yaşlı kişiye, uzun ömre, güzel kısmete, parasal külfeti olan tanıdıktan uzak durmaya yorulur. Hoşnutsuz yorum olarak da iş nedeniyle sıkıntıya, üzülmeye, ferahının kaçacağına, zarar görmeye, sağlığın bozulacağına işarettir. Kimi zaman da rüya alimleri şöyle dediler: Kişinin gördüğü rüya cefa çekerek istediği berekete, uzun bir bekleyişin sonunda hak ettiği rahata, umudunu yitirdikten sonra ulaştığı hünere, kaybettikten sonra hak ettiği mala işarettir.

"Ruyada terligin calinmasi" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin anlamı hakkında en sık sorulanlar

ruyada terligin calinmasi
  • Tahminen bir kişinin yaşamının yaklaşık üçte birini, farklı bir yorumla tahminen 75 yıllık bir yaşamın yirmibeş yılını uyuyarak geçirir.
  • Rüyalarda genellikle iç ses bulunur. Bilmediğimiz yerlerin, yabancı kişilerin adlarını söyler.
  • Rüya tabirinin kılavuz nitelikte olduğu kati suretle hatırlanmalı, emarelere bakılarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Rüya Tabiri yapan kimsenin tüm eski tabirler hakkında fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Rüya tabiri yapan kişinin mutlak suretle rüyanın anlamını bilmesi gerekir.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Gözleri gören kimselerin 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişikliğin nedenini siyah-beyaz filmden tam renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.
  • Denek hayvanları kullanılarak gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini ortaya koymuştur.

Yasal Uyarı: "Ruyada terligin calinmasi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.