Ruyada terlıgın kaybolması

Ökkeş E.(43) - Antalya sordu : "Bulamadığım neredeyse tüm rüyalar burada bulunabiliyor ama ruyada terlıgın kaybolması yorumlayabilir misiniz? "

Ruyada terlıgın kaybolması, sevince ermeye, paranın verimli olmasına, zengin akrabaya, yetenekli bir kimseye, aşk hayatının yolunda olduğuna, huzurlu bir hayatı olacağına, yakında öğrenilecek hayırlı haber duymaya, manevi yükü olan bir kimseden uzak durmaya, emniyette yaşamaya, mutluluğa ermeye, sağlığını kazanmaya yorulur. Olumsuz yorum olarak rahatı yitirmeye, parasal kayba, mesuliyetten ötürü rahatsız olunacağına, ticaret alanında problemlere, fukaralığa delalet eder. Bazı rüya tabircileri şöyle derler: Görülen rüya zorluklarla mücadele ederek özlediği daha iyi bir hayata, zorlukların sonrasında özlediği paraya, umudunu kestikten sonra düşlediği başarıya, sıkıntı sonrasında özlediği sevince işaret eder.

"Ruyada terlıgın kaybolması" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın tabir edilmesi konusunda merak edilenler

ruyada terlıgın kaybolması
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam alimleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve bugün de geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm gibi de adlandırılır
  • Gözümüzü açtıktan 10 dakika sonra yüzde 90ını hatırlamayız.
  • Rüya Yorumu alanında gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından değişik tanımlamalar yapılmıştır.
  • Yaklaşık bir insan hayatının yaklaşık 3te 1ini, başka bir tabirle yaklaşık 75 senelik bir hayatın yirmibeş senesini uyuyarak geçirir.

Yasal Uyarı: "Ruyada terlıgın kaybolması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.