Rüyada terliğin tekini aramak

Koço T.(31) - İstanbul sordu : "Gördüğüm neredeyse bütün tabirler sitenizde yer buluyor ancak rüyada terliğin tekini aramak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada terliğin tekini aramak, zahmetsiz elde edilen mala, maddiyata gelecek artışa, problemlerden uzak bir hayat süreceğine, zengin tanıdığa, arkadaşlık ilişkilerinde başarıya, getirili girişimler yapacağına, şöhrete erişmeye, ulaşılan kuvvete, refaha kavuşmaya, merhametli çocuğa, beklentilerin hayata geçeceğine yorulmaktadır. Ayrıca hilekar tanıdığa, kıymet kaybetmeye, sorumluluktan ötürü rahatsız olunacağına, iyi hali yitirmeye, korktuğu şeyden emin olmaya yorulur. Farklı bir açıdan bakan alimler şöyle yorumlarlar ki: Bu zorluklara göğüs gererek beklediği toplu paraya, cefa çektikten sonra ulaştığı toplu paraya, çektiği zorlukların sonunda hayalini kurduğu nimete, sıkıntıya düşerek hasret duyduğu daha sağlıklı bir hayata delalet eder.

"Rüyada terliğin tekini aramak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün yorumu hakkında en çok merak edilenler

rüyada terliğin tekini aramak
  • Aşırı ruhsal problemleri bulunan insanlar haricinde her birey rüya görebilir. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların kısa ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüya Yorumları uyurken bireyin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Rüyalarda en sık hissedilen olgulardan biri kaygıdır. Negatif hisler pozitif hislerden daha sık görülür.
  • Beynimiz hiç yoktan yüzler ortaya çıkaramaz. Rüyalarda karşılaşılan simalar hayatımızda yüz yüze geldiğimiz ancak anımsamadığımız simalardır. Her birimiz ömrümüz sırasında binlerce sima gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz surat yeteneğine sahibiz.
  • Rüyalar mutlak suretle iyiye yorulmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada terliğin tekini aramak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.