Rüyada terliğini başkasına vermek

Gül İ.(23) - Kırklareli sordu : "Bulamadığım hemen hemen tüm tabirler burada bulunabiliyor ama rüyada terliğini başkasına vermek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada terliğini başkasına vermek, yakında duyulacak sevindirici değişimlere, imrenilen bir birlikteliğe, uzun ömre, hayallerin hayata geçeceğine, sorunlardan arınmış kalacağına, toplum yaşamında huzura, huzura kavuşmaya, getirili yatırımlar yapacağına, duygusal külfeti olan yabancıdan uzak durulacağına, beceri sahibi bir insana, sevinmeye delalettir. Ayrıca korkulanın olmasına, ticaret alanında zarara, huzuru kaybetmeye, düşmanlıktan emin olmaya, fenalığını gizleyen akrabaya yorulmaktadır. Farklı bir açıdan yaklaşan rüya ilminde önde gelenler dediler ki: Kişinin gördüğü rüya sıkıntıya düşerek ümit ettiği refaha, sıkıntıya düşerek gözlediği huzura, zorlanarak istediği daha iyi bir hayata, sıkıntı çekerek düşlediği ticari kazanca işarettir.

"Rüyada terliğini başkasına vermek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin yorumlanması ile alakalı bilinmesi gerekenler

rüyada terliğini başkasına vermek
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık yüzde 25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Düşler insanın iç dünyasının yansıması olduğu için kişiye şahsına ait fikir ve duygularını tartması konusunda öncülük eder.
  • Rüya Yorumu yapan şahsın tüm geçmiş yorumlar konusunda fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Çok fazla psikolojik sorunları bulunan kimseler haricinde herkes rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Rüya Tabiri alanında gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından türlü açıklamalar yapılmıştır.
  • Hayvanlar ile sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada terliğini başkasına vermek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.