Rüyada terliğini kaybetmek

Ethem K.(40) - Kayseri sordu : "Aradığım hemen hemen tüm yorumlar web sitenizde bulunabiliyor ancak rüyada terliğini kaybetmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada terliğini kaybetmek, ticari kazancı yüksek yatırımlar içinde bulunacağına, eşiyle birlikte yaşamaya, parasal yükü bulunan akrabadan uzak durulacağına, verdiği sözü yerine getirmeye, maddi zorluklardan iyi duruma geçmeye, faydalı işler yapacağına, dünyalığa gelecek berekete, gelirin verimli olacağına, iyi yarınlara, büyük güç sahibi olmaya, yağmura delalettir. Ender olarak da sıhhatin kötüleşeceğine, sırların açığa dökülmesine, sevimsiz duruma gelmeye, parasızlığa, zora düşmeye delalettir. Bazı durumlar için de alimler dediler ki: Kişinin gördüğü rüya uğraş vererek gözlediği daha çok kazanca, ümitsizlikten sonra hayalini kurduğu şerefe, cefa çekerek elde ettiği rahatlığa, çektiği zorlukların sonunda özlediği servete yorulur.

"Rüyada terliğini kaybetmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın tabir edilmesi konusunda en çok merak edilenler

rüyada terliğini kaybetmek
  • Düşler insanın iç dünyasının aynası olduğundan insana kendi düşünce ve hislerini tartması konusunda öncülük eder.
  • Rüya yorumlayan, kesinlikle tabirden rüya sahibinin ne derecede etki altında kalacağını göz önünde bulundurmalı, ruhsal sıkıntılara yol açabilecek değerlendirmelerden mümkün olduğunca kaçınmalıdır.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadında bu oran eşittir.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların az ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüya tabirinin kılavuz olduğu kati suretle hesaba katılmalı, işaretlere göre ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Aşırı ruhsal problemleri olan kimseler haricinde herkes rüya görür. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din alimleri aracılığıyla iletilmiştir ve hala önemini sürdürmektedir.
  • Belirgin bir nesne görülen rüya, genellikle doğrudan o nesneyle ilgili olmayabilir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.

Yasal Uyarı: "Rüyada terliğini kaybetmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.