Rüyada teröriste yakalanmak

Abdurrahman K.(46) - İstanbul sordu : "Fikrimce internetteki en güzel rüya yorumu sitesi RüyadaNeGörmek.com. rüyada teröriste yakalanmak açıklar mısınız? Çok sağolun"

Rüyada teröriste yakalanmak, iyi uğraşlara gireceğine, mutluluğu bulmaya, bol berekete, yakında öğrenilecek hayırlı haber almaya, gelirin kazançlı olmasına, yeminine bağlı duracağına, ticari kazancı yüksek yatırım gerçekleştireceğine, refaha kavuşmaya, manevi külfeti bulunan dosttan uzaklaşılacağına, ilişkisinin iyi gittiğine, maddi sıkıntılardan feraha çıkmaya işaret eder. Başka görüşlere göre de üzüntüden kurtulamamaya, kötü niyetli bir akrabaya, korkulanın olmasına, kıymet yitirmeye, sorumluluktan ötürü rahatsız olmaya delalettir. Bazı durumlar için de rüya alimleri şöyle dediler: Kişinin gördüğü rüya zahmetle hak edilen rahata, sıkıntıyla umduğu galibiyete, kaybettikten sonra düşlediği daha sağlıklı bir hayata, zorlanarak istediği şerefe işaret eder.

"Rüyada teröriste yakalanmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların anlamı hakkında merak edilenler

rüyada teröriste yakalanmak
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din alimleri tarafından ulaştırılmıştır ve hala geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Rüya Tabiri yapan şahsın tüm geçmiş yorumlar konusunda fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Rüya yorumlayan, kesinlikle sonuçta kişinin nasıl etkileneceğini irdelemeli, sinirsel problemlere yol açacak yorumlardan mümkün olduğunca uzak durmalıdır.
  • Ortalama gecede bir iki saat civarı rüya görürüz.
  • Rüya denilen şey, uyurken yaşanan garip durumlardır
  • Rüyaların mesaj verici olduğu kesinlikle hatırlanmalı, ipuçlarına bakılarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Rahatsızlık yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler resimli rüya göremez; lakin yakın aşamada ses ve duyguları hisseder.

Yasal Uyarı: "Rüyada teröriste yakalanmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.