Rüyada teröristin yakalandığını görmek

Dursun Ü.(44) - İstanbul sordu : "rüyada teröristin yakalandığını görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada teröristin yakalandığını görmek, cömert insana, şana kavuşmaya, rızkın verimli olacağına, verimli uğraşlar ile meşgul olacağına, yüksek gelire, iyi bir ilişkiye, büyük makama gelineceğine, huzurlu kalacağına, zahmetsiz elde edilen ziynete, gelire gelecek bolluğa, zenginliğe işarettir. Kimi zaman da üzülmeye, dara düşmeye, parasal kayba, ferahının bozulacağına, düşmanlığını gizleyen amire işarettir. Farklı bir açıdan yaklaşan rüya ilminde önde gelenler derler ki: Kişinin gördüğü rüya bir kişiden yardım isteyerek elde ettiği müjdeye, zorluklara göğüs gererek beklediği ferahlığa, cefa çekerek düşlediği paraya, cefa çektikten sonra kavuştuğu toplu kazanca delalet eder.

"Rüyada teröristin yakalandığını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların yorumu konusunda bilinmesi gerekenler

rüyada teröristin yakalandığını görmek
  • Zihnimiz sıfırdan simalar oluşturamaz. Rüyalarda karşılaşılan yüzler yaşantımızda karşılaştığımız fakat kime ait olduğunu bilmediğimiz simalardır. Her birimiz ömrümüz sırasında binlerce sima gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz surat yeteneğine sahibiz.
  • Belirgin bir nesne barındıran rüya, genellikle doğrudan o nesneyle alakalı değildir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Rüya Tabirleri uykuda bireyin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Rüya tabiri yapan kişinin hissiyatının kuvvetli olması şarttır.
  • Rüya yorumları ile ilgili acele edilmemelidir.
  • Gözleri gören kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların sadece yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bahsi geçen değişikliğin nedenini renksiz filmden tam renkli görüntüye geçmemize bağlıyor.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha agresif hisler yaşarlar.

Yasal Uyarı: "Rüyada teröristin yakalandığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.