Rüyada ters kıbleye namaz kılmak

Fadile O.(44) - İstanbul sordu : "Selam; Bulamadığım neredeyse tüm tabirler sitenizde var fakat rüyada ters kıbleye namaz kılmak açıklar mısınız? "

Rüyada ters kıbleye namaz kılmak, hayallerin gerçekleşeceğine, emniyetli olmaya, kazançlı işler içinde bulunacağına, ettiği yeminini yerine getirmeye, merhametli arkadaşa, zenginliğe, hak edilmiş nimete, arkadaşlık ilişkilerinde mutluluğa, kısa zamanda alınacak hayırlı değişimlere, güler yüzlü orta yaşlı yabancıya, karmaşadan uzak bir hayat süreceğine delalettir. Bunlarla birlikte fenalığını gizleyen yöneticiye, korktuğundan emin olmaya, iş kaynaklı geçim zorluğuna, hilekar yöneticiye, huzurunun kaçacağına yorulmaktadır. Farklı bir çerçeveden bakan çağdaş ulemalar şöyle yorumlarlar ki: Görülen rüya zorlukların sonrasında düşlediği zenginliğe, umudunu yitirdikten sonra düşlediği varlığa, sıkıntıya düşerek hasret duyduğu itibarlı mertebeye, kaybettikten sonra gözlediği zenginliğe işaret eder.

"Rüyada ters kıbleye namaz kılmak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın yorumlanması ile ilgili bunları biliyor musunuz

rüyada ters kıbleye namaz kılmak
  • Rüyada bir iç spiker bulunur. Tanımadığımız şehirlerin, yabancı insanların adlarını söyler.
  • Düşler kişinin iç dünyasının yansıması olduğu için kişiye kendi düşünce ve duygularını tartması konusunda öncülük eder.
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık %25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüya Tabiri uykuda bireyin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
  • Uyandıktan 10 dakika sonra %90ını unutmuş oluruz.
  • Belirgin herhangi bir nesne barındıran rüya, genellikle direkt olarak o nesneyle alakalı değildir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Rüya tabirinin yol gösterici olduğu mutlak suretle değerlendirilmeli, göstergelere göre ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada ters kıbleye namaz kılmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.