Rüyada tesbihle salavat getirmek

Karip V.(36) - Antalya sordu : "Gördüğüm neredeyse bütün tabirler burada bulunabiliyor ancak rüyada tesbihle salavat getirmek açıklar mısınız? "

Rüyada tesbihle salavat getirmek, kazancın temiz olmasına, rahatlamaya, içten davranan yaşlı kadına, hayırlı evlada, sevdikleriyle birlikte eğlenmeye, finansal külfeti olan akrabadan uzak durulacağına, güvenli yaşamaya, verilen sözün yerine getirileceğine, sağlıklı bir ömre, yağmura, yetenek sahibi bir insana delalettir. Hoşnutsuz yorum olarak da mesuliyetten ötürü rahatsız olunacağına, ticaret kaynaklı sıkıntıya, değer kaybetmeye, istenmeyen bir problemle karşılaşılacağına, zora düşmeye delalet eder. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle dediler ki: Bu rüya mağlubiyetten sonra istediği galibiyete, yenilgiden sonra kavuştuğu mutluluğa, bir kişiden yardım isteyerek umduğu müjdeye, zamanla özlediği temiz kazanca yorulmaktadır.

"Rüyada tesbihle salavat getirmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin anlamı ile ilgili bilinmesi gerekenler

rüyada tesbihle salavat getirmek
  • Rüyayı yorumlayan, mutlak suretle tabirden kişinin nasıl etki altında kalacağını değerlendirmeli, ruhsal sıkıntılara yol açacak değerlendirmelerden mümkün olduğunca kaçınmalıdır.
  • Rüya alemi, büyük ve soyut bir alemdir.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
  • Çok fazla psikolojik sorunları bulunan kimseler dışında herkes rüya görebilir. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Rüyalar yorumları yapılırken mutlak suretle, kişinin ruh halini, görülen şeyin anlamının değerlendirmeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam alimleri tarafından ulaştırılmıştır ve günümüzde geçerliliğini sürdürmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada tesbihle salavat getirmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.