Rüyada teyzeye gitmek

Osman N.(42) - Uşak sordu : "rüyada teyzeye gitmek yorumlar mısınız? Teşekkürler"

Rüyada teyzeye gitmek, sağlıklı bir ömre, toplum yaşamında huzura, iyi bir mutluluğa, varlıklı adama, kendisini sevenlerle refah içinde geçecek ömre, sevince ermeye, imrenilen kuvvet sahibi olmaya, maddi zorluklardan kurtulmaya, hoşsohbet genç kimseye, sözlerin yerine getirileceğine, finansal külfeti olan dosttan uzaklaşılacağına işaret eder. Hoşnutsuz yorum olarak da can sıkıcı bir hale gelmeye, mesuliyetten ötürü rahatsız olunacağına, ticaret alanında başarısızlığa, üzüntü verecek sorunla yüzleşileceğine, saklanansırların açığa çıkacağına delalettir. Kimi zaman da rüya tabircileri şöyle tabir ederler ki: Kişinin gördüğü rüya hatalarının ardından düşlediği hünere, hatalarının ardından gözlediği şöhrete , uğraş vererek beklediği mülke, zorlukla birlikte hasret duyduğu şana yorulur.

"Rüyada teyzeye gitmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların yorumlanması konusunda bunları biliyor musunuz

rüyada teyzeye gitmek
  • Rüyalarda en çok hissedilen olgulardan biri tasadır. Negatif hisler olumlu hislerden güçlüdür.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm olarak da değerlendirilir
  • Zihnimiz bedenimizin o sırada duyduğu olguları rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Belirli herhangi bir nesne içeren rüya, genellikle direkt olarak o nesneyle ilgili değildir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Rüya yorumlarının yol gösterici nitelikte olduğu mutlak suretle hatırlanmalı, işaretlere bakılarak gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha negatif hisler tecrübe ederler.
  • İleri derecede ruhsal problemleri bulunan kimseler dışında her birey rüya görebilir. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. hareket edemez.

Yasal Uyarı: "Rüyada teyzeye gitmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.