Rüyada tez hazırlamak

Bedıh R.(33) - İstanbul sordu : "rüyada tez hazırlamak açıklayabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada tez hazırlamak, verdiği sözüne bağlı olacağına, bol gelire, parasal külfeti bulunan kimseden uzaklaşılacağına, helal ganimete, mülke gelecek berekete, hayırlı uğraşlar ile meşgul olacağına, güvende hissetmeye, zahmetsiz elde edilen servete, maddi zorluklardan sıyrılmaya, sevineceğine, mutluluğa işarettir. Olumsuz anlamda maddi zarara, iyi hali yitirmeye, ticaret sebebiyle üzüntüye, fena niyetli bir amir eliyle zarar görmeye, ticaret alanında başarısızlığa delalet eder. Farklı düşünen rüya ilmiyle ilgilenenler dediler ki: Kişinin gördüğü rüya sıkıntılarının sonunda kavuştuğu toplu kazanca, zahmet çekerek kazandığı servete, umudunu yitirdikten sonra umduğu rahata, uzun süren çabaların sonunda hasret duyduğu rahatlığa delalet eder.

"Rüyada tez hazırlamak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın analizi ile alakalı en sık sorulanlar

rüyada tez hazırlamak
  • Rüya Tabiri yapan bireyin tüm eski tabirler hakkında tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğundan kişiye şahsına ait düşünce ve hislerini tartması konusunda öncülük eder.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı karakterlerin büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Beynimiz hiç yoktan simalar yaratamaz. Uykuda karşılaşılan yüzler hayatımızda yüz yüze geldiğimiz ama hatırlamadığımız suratlardır. Hepimiz ömrümüz boyunca çok sayıda surat gördüğümüzden, uykumuzda da sınırsız görme yetisine sahibiz.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka dinler, adetler, toplumsal ananeler vb. pek çok etken ile ilgili birikim sahibi olmalıdır.
  • Uyandıktan beş dk. sonra rüyamızın yarısını hatırlamamaya başlarız.
  • Belirli bir olay içeren rüya, genellikle direkt olarak o olayla ilgili değildir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.

Yasal Uyarı: "Rüyada tez hazırlamak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.