Rüyada tişört katlamak

Cihan Ç.(21) - Kocaeli sordu : "rüyada tişört katlamak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada tişört katlamak, verdiği sözü yerine getirmeye, mutluluğa kavuşmaya, maddi zorluklardan uzak durmaya, sağlıklı hayata, şöhrete erişileceğine, kuvvete ulaşmaya, hüner sahibi bir kişiye, problemlerden uzak bir hayatı olacağına, tertemiz servete, duygusal yükü bulunan akrabadan uzaklaşmaya, imrenilen bir ilişkiye delalet eder. Ender olarak da kaprisli bir kimseye, hilekar insana, sıkıntıya yaşama, kötü niyetli düşman tarafından zarar görmeye, düşmanından emin olmaya işaret eder. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan alimler dediler ki: Kişinin gördüğü rüya uğraşarak beklediği temiz kazanca, zorlukların ardından istediği ferahlığa, sıkıntılarının sonunda ümit ettiği itibara, uğraşlarının sonunda ümit ettiği rahata delalet eder.

"Rüyada tişört katlamak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların analizi ile alakalı bilinmesi gerekenler

rüyada tişört katlamak
  • Düşler kişinin iç dünyasının yansıması olduğu için insana kendi fikir ve duygularını değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayan insanların daha kısa ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüya tabiri ile ilgili acele edilmemelidir.
  • Rüya Yorumu yapan şahsın bütün geçmiş yorumlar hakkında fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Araştırmalar insanların yaklaşık %25inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Tahminen bir bireyin hayatının ortalama üçte birini, diğer bir yorumla tahmini yetmişbeş yıllık bir ömrün 25 senesini uykuda tüketir.
  • Gözümüzü açtıktan beş dk. sonra gördüğümüz rüyanın yüzde 50sini hatırlamamaya başlarız.
  • Kaza yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler resimli rüya göremez; ancak yakın aşamada ses ve maneviyatı tecrübe ederler.

Yasal Uyarı: "Rüyada tişört katlamak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.