Rüyada top görmek ne anlama gelir

Şener Z.(21) - Nevşehir sordu : "rüyada top görmek ne anlama gelir açıklayabilir misiniz? "

Rüyada top görmek ne anlama gelir, mutlu günlere, ticari kazancı yüksek girişim yapacağına, gönül ilişkilerinde muvaffakiyete, özlemi duyulan bir mutluluğa, sevecen yaşlı tanıdığa, sağlıklı yaşamaya, manevi yükü olan bir kimseden uzak durmaya, kazanılan mala, sakin yaşayacağına, güzel kısmete, yağmura yorulur. Kimi zaman da iş sebebiyle üzüntüye, parasızlığa, değer yitirmeye, sıhhatin kötüleşeceğine, ticari kayba delalettir. Bazı yorumcular şöyle derler: Bu zorlukların sonrasında hak ettiği mevkiye, yenilgiden sonra özlediği zenginliğe, yenilgiden sonra özlediği yüksek mertebeye, uğraşlarının sonunda ulaştığı saygınlığa yorulmaktadır.

"Rüyada top görmek ne anlama gelir" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabirleri hakkında bilinmesi gerekenler

rüyada top görmek ne anlama gelir
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı karakterlerin büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran eşittir.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının aynası olduğu için kişiye şahsına ait fikir ve duygularını tartması konusunda aracı olur.
  • Rüyalarda sıklıkla yaşanılan olgulardan biri korkudur. Negatif duygular pozitif duygulardan baskındır.
  • Uyku, geçici ölüm gibi de adlandırılır
  • Rüya Tabiri konusunda gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından farklı açıklamalar yapılmıştır.
  • Tahminen bir insanın ömrünün yaklaşık 3te 1ini, farklı bir tabirle tahminen yetmişbeş senelik bir hayatın 25 senesini uykuda tüketir.

Yasal Uyarı: "Rüyada top görmek ne anlama gelir" yazısı izinsiz kopyalanamaz.