Rüyada topluluk karşısında konuşmak

Emire T.(48) - Manisa sordu : "rüyada topluluk karşısında konuşmak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada topluluk karşısında konuşmak, getirili atılım içinde bulunacağına, şöhrete erişileceğine, malın hayırlı olacağına, beklentilerin yerine geleceğine, mutluluğu bulmaya, arkadaşlarıyla mutlu olmaya, sağlıklı hayata, maddi zorluklardan iyi duruma geçmeye, yetenek sahibi bir kişiye, getirili uğraşlara gireceğine, merhametli çocuğa işarettir. Başka görüşlere göre de sevimsiz bir hale düşmeye, hilekar bir kişiye, istenmeyen bir problemle yüzyüze gelineceğine, fenalığını gizleyen dosta, merhametsiz bir amire işaret eder. Geniş bir çerçeveden bakan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle tabir ederler ki: Bu rüya başarısızlıktan sonra hasret duyduğu rahatlığa, meşakkatle kazandığı daha çok kazanca, hatalarının ardından düşlediği şöhrete , zorluklara göğüs gererek ulaştığı ticari kazanca yorulmaktadır.

"Rüyada topluluk karşısında konuşmak" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin tabiri konusunda bilinmeyenler

rüyada topluluk karşısında konuşmak
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin ortalama 1/4ünün rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüya tabirleri konusunda aceleci davranılmamalıdır.
  • Belirli bir olay içeren rüya, ekseriyetle doğrudan o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı insanların büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Düşler kişinin iç dünyasının yansıması olduğu için insana şahsına ait fikir ve duygularını değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Gözleri gören insanların 1/8i rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz sinemadan renkli görüntüye olan ilgiye bağlıyor.
  • Rüyalarda çoğunlukla iç spiker vardır. Daha önce gitmediğimiz ülkelerin, daha önce karşılaşmadığımız kimselerin isimlerini bildirir.

Yasal Uyarı: "Rüyada topluluk karşısında konuşmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.