Ruyada topraga ısemek

Arif C.(40) - İstanbul sordu : "Bana kalırsa rakipleri arasında en güvenilir rüya sitesi burası. ruyada topraga ısemek yorumlayabilir misiniz? Başarılarınızın devamını dilerim"

Ruyada topraga ısemek, iyi işlere, dostlarıyla birlikte mutlu olmaya, şöhrete kavuşmaya, sözünü tutmaya, getirisi yüksek işler yapacağına, gelire gelecek artışa, gelirin temiz olmasına, dingin olacağına, vefakar dosta, işte mertebeye gelineceğine, sevinmeye delalettir. Bazen de mutsuz edici bir problemle yüzleşileceğine, düşmanlıktan emin olmaya, fena huylu bir düşman eliyle zarar görmeye, can sıkıcı hale gelmeye, üzüntüden sıyrılamamaya işarettir. Bir takım ulemalar şöyle tabir ederler ki: Kişinin gördüğü rüya verdiği uğraşların sonunda ulaştığı daha çok kazanca, bir kişiden yardım isteyerek ulaştığı feraha, verdiği uğraşların sonunda hasret duyduğu temiz rızka, cefa çektikten sonra hak ettiği daha sağlıklı bir hayata delalet eder.

"Ruyada topraga ısemek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün anlamı ile alakalı merak ettikleriniz

ruyada topraga ısemek
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam alimleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve bugün de önemini devam ettirmektedir.
  • Tabirlerin kılavuz nitelikte olduğu mutlak suretle göz önünde bulundurulmalı, göstergelere dayanarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Zihnimiz bedenimizin o sırada hissettiği şeyleri rüyalarda birleştirebilir.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayan insanların daha az sayıda ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Uyku, kısa süreli ölüm hali gibi de değerlendirilir
  • Kimi zaman açıkça kimi zaman da kapalı olarak geleceğe dair mesajlar alınır.
  • Rüyada çoğunlukla iç spiker bulunur. Bilmediğimiz yerlerin, daha önce karşılaşmadığımız insanların isimlerini söyler.
  • Rüya diye adlandırılan olgu, uyurken görülen garip durumlardır

Yasal Uyarı: "Ruyada topraga ısemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.