Ruyada toprakta surunmek

Firuzan U.(23) - İstanbul sordu : "Aradığım nerdeyse tüm tabirler sitenizde var fakat ruyada toprakta surunmek açıklayabilir misiniz? "

Ruyada toprakta surunmek, malın kazançlı olacağına, özlemi duyulan bir kazanca, kazanca gelecek berekete, kendisini sevenlerle birlikte gülmeye, planların hayata geçeceğine, işte mevkiye çıkılacağına, üne sahip olmaya, toplum yaşamında huzura, salih çocuğa, sevince kavuşmaya, beceri sahibi bir kişiye işarettir. Ender olarak da iyi hali yitirmeye, sefalete, sıkıntıya yaşama, rahatının kaçacağına, üzüntüden sıyrılamamaya işarettir. Farklı düşünen rüya yorumcuları derler ki: Bu hatalarının ardından düşlediği şöhrete , uğraşarak kazandığı ticari kazanca, zahmetle hak ettiği mülke, uzun süren çabaların sonunda hak ettiği saygınlığa yorulmaktadır.

"Ruyada toprakta surunmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün anlamları hakkında bunları biliyor muydunuz

ruyada toprakta surunmek
  • Beynimiz vücudumuzun o sırada duyduğu olguları rüyalarımızla birleştirebilir.
  • Rüya tabircisi, mutlaka takva, örfler, kültürler vb. pek çok faktör ile ilgili bilgi sahibi olmalıdır.
  • Erkekler rüyalarında daha negatif hisler tecrübe ederler.
  • Bilimsel araştırmalar insanların yaklaşık yüzde 25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Düş denilen olgu, uykuda yaşanan belirsiz durumlardır
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam düşünürleri aracılığıyla iletilmiştir ve günümüzde önemini sürdürmektedir.
  • Rahatsızlık yüzünden görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler görsel rüya göremez; fakat yakın aşamada koku ve maneviyatı hisseder.

Yasal Uyarı: "Ruyada toprakta surunmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.