Rüyada toy kuşu görmek

Esmer L.(30) - Adana sordu : "Dün gece anlam veremediğim bir rüya gördüm. rüyada toy kuşu görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada toy kuşu görmek, kazancın temiz olmasına, kolay kazanılan ziynete, beceri sahibi bir kimseye, imrenilen kuvvete ermeye, refaha kavuşmaya, bir kaç hafta içinde duyulacak müjdeli haber duymaya, şöhrete sahip olunacağına, güvende yaşamaya, vefalı eşe, bereketli yarınlara, mal varlığına gelecek fazlalığa delalet eder. Aynı zamanda kıymet kaybetmeye, huzurunun bozulacağına, mesuliyetten dolayı rahatsız olmaya, sıkıntılı hayata, sıhhatin tehlike altında olduğuna işarettir. Bir takım rüya uzmanları şöyle dediler: Bu zahmetlerinin meyvesini alarak kazandığı az olan kazancının artacağına, zamanla hayalini kurduğu temiz kazanca, umudunu yitirdikten sonra hak edilen huzura, umudunu kestikten sonra hayalini kurduğu kazanca işarettir.

"Rüyada toy kuşu görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın yorumu hakkında bilmeniz gerekenler

rüyada toy kuşu görmek
  • Düşler kişinin iç dünyasının aynası olduğundan kişiye kendi fikir ve duygularını tartması konusunda öncülük eder.
  • Tabirlerin yol gösterici olduğu mutlaka hatırlanmalı, göstergelere bakılarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Rüya yorumları mutlaka iyiye yorulmalıdır.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayanların kısa ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüya yorumcusunun 6. hissinin güçlü olması şarttır.
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık 1/4ünün rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada toy kuşu görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.