Rüyada tül yakmak

Gafur Y.(29) - Bingöl sordu : "Merhabalar. rüyada tül yakmak yorumlayabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada tül yakmak, refah dolu yarınlara, maddi sıkıntılardan sıyrılmaya, paranın hayırlı olacağına, güzel gelire, ettiği yeminini tutacağına, zengin yabancıya, mutluluğa kavuşmaya, kolay kazanılan rızka, yakın zamanda alınacak müjdeli değişimlere, işte mertebeye çıkacağına, işyerinde terfiye işarettir. Ender olarak da mutsuz edici bir durumla karşılaşılacağına, ticari problemlere, fena huylu düşman tarafından fenalık görmeye, dara düşmeye, hilekar bir tanıdığa delalettir. Bazı durumlarda da rüya yorumcuları şöyle dediler ki: Bu zorlukların sonrasında beklediği ticari kazanca, cefa çektikten sonra elde ettiği mala, sıkıntı sonrasında düşlediği toplu paraya, yenilgiden sonra umduğu mevkiye delalettir.

"Rüyada tül yakmak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın analizi ile alakalı en çok merak edilenler

rüyada tül yakmak
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının yansıması olduğundan kişiye kendi düşünce ve duygularını tartması konusunda aracı olur.
  • Rüya tabiri yapan kişinin kati suretle rüyalarda görülenin yorumunu bilmesi icap eder.
  • Rüya tabircisi, mutlak suretle sonuç olarak rüya sahibinin ne şekilde etki altında kalacağını irdelemeli, ruhsal sıkıntılara neden olabilecek yorumlardan zorunlu kalmadıkça kaçınmalıdır.
  • Rüyalar tabiri yapılırken kati suretle, rüya sahibinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını irdelemeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüya yorumları kati suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Rüya Tabirleri alanında gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından türlü açıklamalar yapılmıştır.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha agresif duygular tecrübe ederler.

Yasal Uyarı: "Rüyada tül yakmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.