Rüyada tüp bitmesi

Şükrü S.(44) - Şırnak sordu : "rüyada tüp bitmesi açıklayabilir misiniz? Teşekkürler"

Rüyada tüp bitmesi, imrenilen bir başarıya, dostlarla sohbete, kuvvete ermeye, getirili işler içinde bulunacağına, kazanca gelecek berekete, karmaşadan uzak bir hayat süreceğine, mutluluğa ermeye, mutluluk dolu günlere, tez zamanda duyulacak mutlu edici gelişmelere, becerili bir insana, ferahlığa işaret eder. Aynı zamanda kötü huylu tanıdık eliyle zarar görmeye, mesuliyetten ötürü mağdur olmaya, dara düşmeye, zararlı bir akrabaya, kötülükten emin olmaya delalettir. Geniş bir çerçeveden bakan ulemalar dediler ki: Bu rüya sıkıntıları aşarak elde ettiği iyiliğe, sıkıntıya düşerek hayalini kurduğu sevince, zahmet çekerek gözlediği daha iyi kazanca, hatalarının ardından beklediği şana delalettir.

"Rüyada tüp bitmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin yorumu hakkında bilinmeyenler

rüyada tüp bitmesi
  • Rüyada çoğunlukla iç ses vardır. Bilmediğimiz şehirlerin, tanımadığımız kimselerin isimlerini bildirir.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. hareket edemez.
  • Rüyalar kati suretle hayra yorulmalıdır.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm gibi de adlandırılır
  • Rüya Tabirleri konusunda gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından çeşitli tanımlamalar yapılmıştır.
  • Rüyalar tabirleri yapılırken acele edilmemelidir.

Yasal Uyarı: "Rüyada tüp bitmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.