Rüyada tüpü açık unutmak

Basri A.(43) - Nevşehir sordu : "rüyada tüpü açık unutmak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada tüpü açık unutmak, hoşsohbet yaşlı yabancıya, huzura kavuşmaya, emniyette hissetmeye, sevince kavuşmaya, ticari kazancı yüksek atılım yapacağına, uzun ömre, istenilen bir birlikteliğe, sözüne sadık duracağına, yararlı uğraşlar gerçekleştireceğine, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, mal varlığına gelecek artışa yorulur. Bir diğer yoruma göre de sıkıntıya yaşantıya, sıhhatin kötüleşeceğine, parasızlığa, rahatının kaçacağına, acımasız bir amire işarettir. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya ilminde önde gelenler şöyle yorumlarlar ki: Kişinin gördüğü rüya zahmetle birlikte elde ettiği iyiliğe, zorlukları aşarak ümit ettiği itibara, umudunu kestikten sonra hasret duyduğu kazanca, zahmetlerinin meyvesini alarak özlediği şana yorulmaktadır.

"Rüyada tüpü açık unutmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin tabiri ile alakalı bilmedikleriniz

rüyada tüpü açık unutmak
  • Tabirlerin mesaj verici nitelikte olduğu mutlaka değerlendirilmeli, mesajlara dayanarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin ortalama 1/4ünün rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Sonradan gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler resimli rüya göremez; lakin aynı aşamada dokunma ve duyguları tecrübe ederler.
  • Rüya yorumlayan, mutlak suretle sonuçta rüya görenin hangi derecede etki altında kalacağını hesaba katmalı, ruhsal sorunlara yol açabilecek yorumlardan elinden geldiğince uzak durmalıdır.
  • Rüya yorumları yapılırken acele edilmemelidir.
  • Rüyalarda en sık yaşanılan olgulardan biri kuşkudur. Negatif hisler pozitif duygulardan güçlüdür.

Yasal Uyarı: "Rüyada tüpü açık unutmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.