Rüyada tüpü söndürmek

Keziban T.(36) - İstanbul sordu : "İki gece önce bir rüya gördüm. rüyada tüpü söndürmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada tüpü söndürmek, beklentilerin hayata geçeceğine, gelire gelecek fazlalığa, vefakar akrabaya, mutluluk dolu geleceğe, dostlarıyla birlikte eğlenmeye, gönül ilişkisinin iyi gittiğine, bol talihe, maddi yükü bulunan birinden yakasını kurtarmaya, beceri sahibi bir kişiye, sevince, mutluluğa işaret eder. Nadiren de üzüntü verecek durumla yüzyüze gelineceğine, kederden kurtulamamaya, zarar görmeye, kıymet düşmesine, düşmanlıktan emin olunacağına yorulmaktadır. Bazı durumlar için de rüya yorumcuları şöyle derler ki: Görülen rüya zorlanarak hak ettiği iyi bir geleceğe, cefa ile birlikte kavuştuğu toplu mala, verdiği uğraşların sonunda hasret duyduğu saygınlığa, ümitsizlikten sonra hak edilen paraya işarettir.

"Rüyada tüpü söndürmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin taşıdığı mesajlar ile ilgili en sık sorulanlar

rüyada tüpü söndürmek
  • Rüya yorumlarının kılavuz nitelikte olduğu mutlaka hatırlanmalı, mesajlara dayanarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Uyku, kısa süreli ölüm hali gibi de değerlendirilir
  • Gözleri gören kimselerin yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki insanların sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini renksiz televizyondan tam renkli görüntüye geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Zihnimiz vücudumuzun o sırada hissettiği şeyleri rüyalarda karıştırabilir.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din alimleri aracılığıyla iletilmiştir ve günümüzde geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Ortalama bir insanın ömrünün yaklaşık 3te 1ini, farklı bir yorumla yaklaşık 75 senelik bir ömrün 25 yılını uyuyarak tüketir.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının aynası olduğundan kişiye kendi fikir ve duygularını değerlendirmesi konusunda öncülük eder.

Yasal Uyarı: "Rüyada tüpü söndürmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.