Rüyada türlü yemeği

Eliza E.(48) - Sinop sordu : "Yazdıklarınızı bir süredir dikkatle okuyorum. Gördüğüm hemen hemen tüm rüyalar burada yer buluyor fakat rüyada türlü yemeği yorumlar mısınız? "

Rüyada türlü yemeği, paranın bereketli olmasına, istenilen bir kazanca, getirili işler yapacağına, hayırlı işler ile meşgul olacağına, mutluluğa kavuşmaya, maddi külfeti bulunan arkadaştan uzaklaşmaya, maddi zorluklardan iyi duruma geçmeye, yakında öğrenilecek memnun edici haber almaya, mala gelecek artışa, duygusal hayatın yolunda olduğuna, hayallerin hayata geçeceğine işaret eder. Ayrıca zarar görülmesine, sıkıntıya hayata, maddi probleme, çözümü zor bir sorunla yüzyüze gelineceğine, kötü huylu bir yönetici tarafından zarar görmeye yorulur. Farklı düşünen rüya alimleri dediler ki: Bu rüya zorlukların sonrasında kavuştuğu itibarlı mertebeye, hatalarının ardından hak ettiği hünere, zahmetlerinin meyvesini alarak elde ettiği yüksek mertebeye, kaybettikten sonra kavuştuğu toplu mala delalettir.

"Rüyada türlü yemeği" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın tabir edilmesi ile ilgili bilmeniz gerekenler

rüyada türlü yemeği
  • Bazen net olarak bazen de kapalı biçimde geleceğe dair mesajlar görülür.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Kobay hayvanlar ile yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlak suretle sonuç olarak rüya sahibinin ne derecede etkileneceğini hesaba katmalı, ruhsal sorunlara sebep olabilecek değerlendirmelerden olabildiğince kaçınmalıdır.
  • Düşler kişinin iç dünyasının yansıması olduğu için kişiye şahsına ait fikir ve duygularını değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Rüyalar yorumları yapılırken kati suretle, rüya sahibinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını irdelemeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüyalar alemi, geniş ve manevi bir dünyadır.

Yasal Uyarı: "Rüyada türlü yemeği" yazısı izinsiz kopyalanamaz.