Rüyada turuncu kaban

Gökalp Ö.(33) - Gaziantep sordu : "iyi günler; rüyada turuncu kaban yorumlar mısınız? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada turuncu kaban, sözlerin tutulacağına, kazançlı günlere, işyerinde terfiye, beklentilerin yerine geleceğine, mutluluğa ermeye, gelirin hayırlı olacağına, gıpta ile bakılan kuvvete ulaşmaya, üne kavuşulacağına, hoşsohbet genç kimseye, iyi kısmete, kazançlı atılımlar yapacağına işaret eder. Olumsuz anlamda üzülmeye, çözümü zor bir durumla yüzyüze gelineceğine, fenalığını göstermeyen akrabaya, kıymet yitirmeye, sıhhatin tehlike altında olduğuna yorulmaktadır. Bazı durumlar için de yorumcular şöyle tabir ederler: Bu rüya sıkıntılarının sonunda ümit ettiği onura, zahmet çekerek ulaştığı iyi bir geleceğe, sıkıntı çekerek hayalini kurduğu nimete, zahmetle birlikte özlediği iyiliğe delalettir.

"Rüyada turuncu kaban" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın anlamları konusunda bilinmeyenler

rüyada turuncu kaban
  • Uyku, geçici ölüm hali olarak da değerlendirilir
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Düşler insanın iç dünyasının aynası olduğundan insana kendi fikir ve hislerini değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Rüya Yorumları yapan kişinin bütün eski yorumlar konusunda fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Rüyalar kati suretle hayra yorulmalıdır.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din düşünürleri tarafından iletilmiştir ve bugün de önemini devam ettirmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada turuncu kaban" yazısı izinsiz kopyalanamaz.