Rüyada tütün bitkisi görmek

Abdullah L.(41) - Kahramanmaraş sordu : "Gördüğüm neredeyse bütün tabirler web sitenizde var fakat rüyada tütün bitkisi görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada tütün bitkisi görmek, kendisini sevenlerle birlikte yaşamaya, hak edilen kuvvet sahibi olmaya, hüner sahibi bir kimseye, kolay elde edilen ganimete, yüksek gelire, kazançlı yarınlara, iyi sağlığını muhafaza etmeye, ettiği yeminini yerine getirmeye, aşk hayatında feraha, emniyette olmaya, özlemi duyulan bir kazanca işaret eder. Aynı zamanda ticaret kaynaklı üzüntüye, düşmanlığını göstermeyen düşmana, parasal zorluğa, can sıkıcı bir duruma gelmeye, sıkıntıya yaşantıya yorulur. Farklı bir açıdan yaklaşan rüya alimleri şöyle dediler: Görülen rüya umudunu kestikten sonra kavuştuğu temiz rızka, mağlubiyetten sonra kavuştuğu şöhrete , zamanla hak ettiği feraha, hatalarının ardından hayalini kurduğu feraha delalettir.

"Rüyada tütün bitkisi görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın yorumu ile ilgili bilinmesi gerekenler

rüyada tütün bitkisi görmek
  • Rüyalar yorumu yapılırken mutlak suretle, rüya sahibinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Çok fazla psikolojik sorunları bulunan kimseler dışında her birey rüya görebilir. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Uykuda sıklıkla hissedilen olgulardan biri endişedir. Olumsuz hisler olumlu duygulardan baskındır.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların yüzde 70i erkektir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Belirgin herhangi bir olay barındıran rüya, ekseriyetle doğrudan o olayla ilgili olmayabilir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Rüya yorumu konusunda acele edilmemelidir.
  • Rüyaların kılavuz olduğu kesinlikle hatırlanmalı, ipuçlarına bakılarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada tütün bitkisi görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.