Rüyada tütün dizmek

Başol A.(21) - Mardin sordu : "rüyada tütün dizmek açıklayabilir misiniz? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada tütün dizmek, sorunlardan arınmış bir hayat süreceğine, hayallerin gerçekleşeceğine, hoşgörülü yaşlı adama, iyi gelire, mal varlığına gelecek berekete, şana ulaşmaya, salih çocuğa, sağlıklı yaşamaya, varlıklı yöneticiye, verdiği söze bağlı olunacağına, yakında alınacak müjdeli habere yorulmaktadır. Nadiren de fenalığını gizleyen kişiye, mesuliyetten ötürü mağdur olunacağına, zorluğa düşmeye, anlayışsız bir yöneticiye, çözümü karmaşık bir problemle yüzleşileceğine işarettir. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya ilminde önde gelenler şöyle dediler: Görülen rüya umudunu yitirdikten sonra özlediği itibara, uğraş vererek düşlediği büyük güce, sıkıntıları aşarak gözlediği nimete, zorlukların sonrasında ümit ettiği mevkiye yorulmaktadır.

"Rüyada tütün dizmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün anlamları konusunda bilinmeyenler

rüyada tütün dizmek
  • Rüya Tabirleri uykuda bireyin bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların daha kısa ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüya tabirleri konusunda aceleci davranılmamalıdır.
  • Sonradan gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler resimli rüya göremez; fakat yakın aşamada dokunma ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Rüyada genellikle iç ses vardır. Bilmediğimiz ülkelerin, tanışmadığımız kimselerin isimlerini söyler.
  • Rüya Yorumları yapan kimsenin tüm geçmiş tabirler konusunda fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka takva, örfler, toplumsal ananeler vb. pek çok faktör ile ilgili bilgi sahibi olmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada tütün dizmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.