Rüyada tuvalet kağıdı görmek

Şehram O.(30) - Tokat sordu : "Bulamadığım nerdeyse tüm tabirler burada var ama rüyada tuvalet kağıdı görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada tuvalet kağıdı görmek, huzura kavuşmaya, şöhrete kavuşmaya, bereketli yarınlara, hüner sahibi bir kimseye, zenginliğe, merhametli arkadaşa, getirili yatırım gerçekleştireceğine, alın teriyle kazanılan ziynete, sevince erişileceğine, manevi külfeti bulunan dosttan uzak durmaya, işte mevkiye gelineceğine delalet eder. Kimi zaman da fakirliğe, sağlığın yitirileceğine, rahatının kaçacağına, mutsuzluktan sıyrılamamaya, korkuya başına gelmesine delalet eder. Farklı bir açıdan bakan yorumcular derler ki: Kişinin gördüğü rüya zahmet çekerek özlediği ferahlığa, uzun süren çabaların sonunda kavuştuğu itibara, başarısızlıktan sonra istediği ferahlığa, çektiği zorlukların meyvesini alarak hasret duyduğu daha sağlıklı bir hayata delalettir.

"Rüyada tuvalet kağıdı görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın anlamları ile alakalı bunları biliyor muydunuz

rüyada tuvalet kağıdı görmek
  • Zihnimiz kendiliğinden suratlar ortaya çıkaramaz. Uykuda görülen simalar yaşamımızda gördüğümüz ancak hatırlamadığımız yüzlerdir. Hepimiz hayatımız sırasında onbinlerce sima gördüğümüz için, uykumuzda da sınırsız surat yeteneğine sahibiz.
  • Kimi zaman net olarak bazı zaman da dolaylı olarak gelecekte mesajlar alınır.
  • Rüyada çoğunlukla iç ses bulunur. Tanımadığımız illerin, yabancı insanların isimlerini söyler.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının aynası olduğundan insana kendi fikir ve duygularını değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam düşünürleri tarafından iletilmiştir ve bugün de önemini sürdürmektedir.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların az ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüyalarda en çok yaşanılan duygulardan biri tasadır. Negatif hisler olumlu duygulardan güçlüdür.

Yasal Uyarı: "Rüyada tuvalet kağıdı görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.