Rüyada tuvalete çanta düşürmek

Eliz N.(39) - Eskişehir sordu : "Bir kaç gün önce size ilettiğim rüyayı gördüm. rüyada tuvalete çanta düşürmek yorumlayabilir misiniz? Teşekkür ederim"

Rüyada tuvalete çanta düşürmek, salih eşe, üne sahip olunacağına, önemli kuvvete ulaşmaya, yetenek sahibi bir insana, planların yerine geleceğine, malın temiz olmasına, zenginliğe, paraya gelecek bolluğa, parasal külfeti olan yabancıdan uzaklaşmaya, rahatlamaya, yüksek mevkiye ulaşacağına yorulmaktadır. Hoşnutsuz yorum olarak da kıymet kaybetmeye, sağlığın kötüleşeceğine, korkuya olmasına, fenalığını göstermeyen yabancıya, üzüntü verecek durumla yüzyüze gelineceğine işaret eder. Bazı rüya alimleri şöyle dediler: Bu uzun süren çabaların sonunda hak edilen hünere, meşakkatle birlikte hak ettiği temiz rızka, hatalarının ardından istediği paraya, umudunu yitirdikten sonra beklediği daha iyi kazanca işarettir.

"Rüyada tuvalete çanta düşürmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin tabiri ile alakalı bilmeniz gerekenler

rüyada tuvalete çanta düşürmek
  • Beynimiz bedenimizin o sırada hissettiği olguları rüyalarda birleştirebilir.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka mezhepler, örfler, toplumsal ananeler vb. pek çok nokta ile ilgili tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Denek hayvanları ile gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Düşler kişinin iç dünyasının yansıması olduğu için kişiye şahsına ait düşünce ve duygularını değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Rüya Yorumu alanında gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından değişik açıklamalar yapılmıştır.
  • Çok fazla ruhsal sorunları bulunan kimseler haricinde herkes rüya görür. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı karakterlerin büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya tabirleri yapılırken kesinlikle, rüya görenin ruh halini, rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada tuvalete çanta düşürmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.