Rüyada tuvalete ekmek atmak

Hüner Y.(33) - İstanbul sordu : "Evvelsi gün size yazdığım rüyayı gördüm. rüyada tuvalete ekmek atmak açıklar mısınız? "

Rüyada tuvalete ekmek atmak, sağlığını kazanmaya, mutluluğa ermeye, merhametli dosta, sevince ermeye, ticari getirisi yüksek iş içinde bulunacağına, maddiyata gelecek artışa, beceri sahibi bir kimseye, verilen sözün tutulacağına, hayırlı uğraşlara gireceğine, imrenilen bir mutluluğa, hoşsohbet genç insana delalet eder. Bunlarla birlikte ticaret alanında kayba, üzülmeye, korkuya olmasına, huzurunun kaçacağına, zulüm görülmesine işarettir. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle derler: Kişinin gördüğü rüya zorlukla birlikte kazandığı toplu kazanca, meşakkatle kavuştuğu daha sağlıklı bir hayata, zahmet çekerek kavuştuğu sevince, başarısızlıktan sonra hasret duyduğu daha iyi bir hayata yorulmaktadır.

"Rüyada tuvalete ekmek atmak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın anlamı konusunda bilmedikleriniz

rüyada tuvalete ekmek atmak
  • REM, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.
  • Gözümüzü açtıktan beş dk. sonra gördüğümüz rüyanın yüzde 50sini unuturuz.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayanların kısa ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüya diye adlandırılan şey, uykuda görülen belirsiz durumlardır
  • Rüya yorumlayan, mutlaka dinler, örfler, kültürler gibi pek çok etken üzerinde bilgi sahibi olmalıdır.
  • Rüya yorumu konusunda aceleci davranılmamalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada tuvalete ekmek atmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.