Rüyada tuvaletin değiştiğini görmek

Gökhan Z.(43) - İstanbul sordu : "rüyada tuvaletin değiştiğini görmek yorumlar mısınız? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada tuvaletin değiştiğini görmek, hayırlı işler yapacağına, maddi sıkıntılardan uzak durmaya, helal servete, yeminin yerine getirileceğine, hayali kurulan bir geleceğe, sağlığa, merhametli çocuğa, eşiyle birlikte gülmeye, güvenli kalmaya, şana sahip olunacağına, ikili ilişkilerde tatmine delalettir. Hoşnutsuz yorum olarak da huzurunun kaçacağına, üzüntü duymaya, sıkıntıdan sıyrılamamaya, düşmanlıktan emin olmaya, fukaralığa yorulmaktadır. Daha olumlu bir pencereden bakan alimler dediler ki: Görülen rüya zorluklarla mücadele ederek kavuştuğu müjdeye, zahmetlerinin meyvesini alarak hak ettiği berekete, zahmet çekerek düşlediği servete, zorluklarla mücadele ederek istediği ferahlığa yorulmaktadır.

"Rüyada tuvaletin değiştiğini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın analizi hakkında merak edilenler

rüyada tuvaletin değiştiğini görmek
  • Beynimiz bedenimizin gerçekten hissettiği şeyleri rüyalarımızla birleştirebilir.
  • İleri derecede psikolojik sorunları bulunan kimseler dışında herkes rüya görür. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Gözümüzü açtıktan 10 dk. geçince %90ını unutmuş oluruz.
  • Rüya Tabirleri yapan kişinin tüm eski yorumlar hakkında fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • REM, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
  • Rüyalar yorumu yapılırken mutlak suretle, rüyayı görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının göz önünde bulundurmalı ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Yaklaşık gecede birkaç saat süreyle rüya görürüz.
  • Düşler kişinin iç dünyasının aynası olduğu için kişiye şahsına ait düşünce ve duygularını değerlendirmesi konusunda aracı olur.

Yasal Uyarı: "Rüyada tuvaletin değiştiğini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.