Rüyada tuvaletin tavanının akması

Kemal N.(24) - Kırşehir sordu : "rüyada tuvaletin tavanının akması yorumlar mısınız? "

Rüyada tuvaletin tavanının akması, problemlerden arınmış bir hayat süreceğine, sıkıntı çekmeden kazanılan ziynete, zengin adama, getirili yatırım yapacağına, bol berekete, anlayışlı genç kişiye, malın hayırlı olacağına, iyi bir birlikteliğe, bir kaç hafta içinde öğrenilecek sevindirici havadise, fakirlikten feraha çıkmaya, aşk hayatının yolunda olduğuna delalettir. Başka görüşlere göre de istenmeyen bir sorunla karşılaşılacağına, maddi zorluğa, rahatının bozulacağına, maddi zorluğa, mesuliyetten dolayı mağdur olmaya delalettir. Bazı durumlarda da yorumcular şöyle derler: Bu rüya zamanla hayalini kurduğu ferahlığa, başarısızlıktan sonra düşlediği nimete, başarısızlıktan sonra beklediği mülke, uğraş vererek kazandığı paraya yorulur.

"Rüyada tuvaletin tavanının akması" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların yorumu ile alakalı en çok merak edilenler

rüyada tuvaletin tavanının akması
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka takva, örfler, toplumsal ananeler vb. pek çok etken konusunda tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Bir çok hayvan üzerinde sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
  • Görme engeli olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bahsi geçen değişimin nedenini renksiz filmden tam renkli görüntüye geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Yaklaşık bir gecede birkaç saat süreyle rüya görürüz.
  • Rüya tabircisinin 6. hissinin güçlü olması şarttır.
  • Rüyada bir iç spiker vardır. Daha önce gitmediğimiz ülkelerin, daha önce karşılaşmadığımız kişilerin adlarını söyler.

Yasal Uyarı: "Rüyada tuvaletin tavanının akması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.