Rüyada tüy aldırmak

Nevriye V.(30) - Samsun sordu : "Selamlar, Yorumlarınızı uzun bir süredir ilgiyle takip ediyorum. Bulamadığım nerdeyse tüm rüyalar web sitenizde var ama rüyada tüy aldırmak açıklayabilir misiniz? Çok sağolun"

Rüyada tüy aldırmak, verimli uğraşlar yapacağına, becerikli bir insana, kısa sürede duyulacak mutlu edici değişimlere, iyi bir kazanca, kazancın bereketli olacağına, hayırlı uğraşlara, güvende olmaya, sıkıntı çekmeden kazanılan mala, sağlığa, duygusal hayatın iyi gittiğine, dostluklarında huzura yorulmaktadır. Olumsuz anlamda sıkıntıdan kurtulamamaya, üzüntü duymaya, ticaret kaynaklı sıkıntıya, sıkıntıya düşmeye, düşmanlığını saklayan yöneticiye yorulur. Bazı durumlar için de rüya yorumcuları şöyle derler: Bu rüya zorlukla birlikte beklediği beceriye, zorluklara göğüs gererek ümit ettiği hünere, uzun bir bekleyişin sonunda özlediği rahatlığa, sıkıntı çekerek kazandığı huzura işaret eder.

"Rüyada tüy aldırmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin tabirleri hakkında bunları biliyor muydunuz

rüyada tüy aldırmak
  • İleri derecede ruhsal problemleri olan kimseler dışında her birey rüya görebilir. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rüya tabiri yapan kişinin kesinlikle rüyanın karşılığını bilmesi icap eder.
  • Rüya Tabirleri uykuda kişinin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayan insanların kısa ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüyalar kati suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Gözümüzü açtıktan 5 dk. sonra rüyamızın yüzde 50sini unuturuz.

Yasal Uyarı: "Rüyada tüy aldırmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.