Rüyada üç gözlü bebek görmek

İlhan Y.(33) - Kocaeli sordu : "iyi geceler, Gördüğüm neredeyse bütün rüyalar web sitenizde bulunabiliyor ama rüyada üç gözlü bebek görmek açıklar mısınız? Çok sağolun"

Rüyada üç gözlü bebek görmek, hayırlı uğraşlara, faydalı uğraşlar gerçekleştireceğine, sevince ermeye, gönül ilişkisinin iyi gittiğine, şana kavuşmaya, sevenleriyle mutlu olmaya, aydınlık günlere, sorunlardan uzak bir hayat sürdüreceğine, gönül ilişkilerinde mutluluğa, hatrı sayılır kuvvete ulaşmaya, eli açık memura delalet eder. Bazen de kedere düşmeye, üzücü bir olayla yüzleşileceğine, zulüm görmeye, ticari kayba, üzüntüden kurtulamamaya yorulur. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya ilminde önde gelenler dediler ki: Kişinin gördüğü rüya zorlukla birlikte ümit ettiği daha çok kazanca, zahmetlerinin meyvesini alarak beklediği ganimete, zorlukları aşarak özlediği itibarlı mertebeye, uğraşarak düşlediği itibarlı mertebeye yorulmaktadır.

"Rüyada üç gözlü bebek görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın taşıdığı mesajlar konusunda bunları biliyor muydunuz

rüyada üç gözlü bebek görmek
  • Beynimiz sıfırdan simalar ortaya çıkaramaz. Rüyalarda görülen suratlar hayatımızda karşılaştığımız ama anımsamadığımız yüzlerdir. Hepimiz hayatımız boyunca binlerce sima gördüğümüzden, uykumuzda da limitsiz görme becerisine sahibiz.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayanların kısa ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Belirli herhangi bir olay görülen rüya, ekseriyetle direkt olarak o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Kaza yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler resimli rüya göremez; lakin aynı seviyede ses ve duyguları tecrübe ederler.
  • Düş denilen olgu, uykuda yaşanan belirsiz hallerdir
  • Aşırı ruhsal problemleri bulunan kimseler haricinde herkes rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Rüya tabirinin yol gösterici nitelikte olduğu kesinlikle göz önüne alınmalı, işaretlere göre ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü karakterlerin büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran yüzde 50dir.

Yasal Uyarı: "Rüyada üç gözlü bebek görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.