Rüyada üç siyah köpek görmek

Süleyman M.(27) - Bursa sordu : "iyi geceler; rüyada üç siyah köpek görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada üç siyah köpek görmek, salih eşe, dostlarıyla iyi geçinmeye, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, bonkör yöneticiye, maddi zorluklardan feraha çıkmaya, mal varlığına gelecek berekete, aşk hayatında huzura, huzurlu yaşayacağına, faydalı işler gerçekleştireceğine, iyi bir mutluluğa, elinden her iş gelen bir kişiye işaret eder. Bir diğer yoruma göre de değer kaybetmeye, kederden sıyrılamamaya, korkulanın olmasına, fenalığını saklayan kişiye, yalancı bir amire yorulmaktadır. Kimi rüya ilminde önde gelenler şöyle dediler ki: Bu rüya zorlukların ardından hak ettiği itibara, zorluklarla mücadele ederek beklediği başarıya, zahmet çekerek umduğu kazanca, yenilgiden sonra hak ettiği güce yorulur.

"Rüyada üç siyah köpek görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün yorumu konusunda bilinmeyenler

rüyada üç siyah köpek görmek
  • Ortalama bir bireyin yaşamının ortalama 3te 1ini, başka bir deyişle tahmini yetmişbeş yıllık bir yaşamın 25 senesini uyuyarak geçirir.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. hareket edemez.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka takva, örfler, kültürler vs. pek çok etken üzerinde birikim sahibi olmalıdır.
  • Beynimiz sıfırdan simalar oluşturamaz. Uykuda görülen suratlar yaşantımızda karşılaştığımız ama hatırlamadığımız suratlardır. Her birimiz hayatımız boyunca çok sayıda surat gördüğümüz için, uykumuzda da limitsiz yüz becerisine sahibiz.
  • Bilimsel araştırmalar insanların ortalama %25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüyalar tabiri yapılırken kati suretle, rüya sahibinin ruh halini, görülen şeyin anlamının irdelemeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada üç siyah köpek görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.