Rüyada uçak bileti görmek

Bayram B.(32) - Manisa sordu : "Birkaç gece önce sorduğum rüyayı gördüm. rüyada uçak bileti görmek yorumlar mısınız? Çok sağolun"

Rüyada uçak bileti görmek, üne ulaşmaya, rızkın temiz olacağına, yüksek ticari kazançlara, manevi yükü bulunan yabancıdan uzak durulacağına, karlı yatırım gerçekleştireceğine, aydınlık yarınlara, faydalı uğraşlara, paraya gelecek artışa, elinden her iş gelen bir insana, ulaşılan kuvvete ermeye, zengin tanıdığa delalet eder. Hoşnutsuz yorum olarak da hilekar akrabaya, korkuya olmasına, sırların meydana çıkmasına, iş kaynaklı geçim zorluğuna, hoşnutsuz hale gelmeye delalet eder. Bazı durumlar için de rüya alimleri şöyle dediler ki: Görülen rüya zahmet çekerek istediği ganimete, zorlukların ardından hayalini kurduğu rahatlığa, sıkıntı çekerek istediği hayra, cefa ile birlikte istediği kazanca yorulur.

"Rüyada uçak bileti görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün anlamı ile alakalı bilmedikleriniz

rüyada uçak bileti görmek
  • Uyandıktan beş dk. sonra gördüklerimizin yarısını hatırlamamaya başlarız.
  • İleri derecede psikolojik sorunları olan insanlar haricinde her birey rüya görür. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Rüya denilen şey, uyurken görülen garip hallerdir
  • Beynimiz vücudumuzun gerçekten duyduğu şeyleri rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Rüyalar mutlak suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Düşler insanın iç dünyasının yansıması olduğundan kişiye şahsına ait fikir ve duygularını değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Rüya yorumcusunun kati suretle rüyanın karşılığını bilmesi gerekir.
  • Kör olmayan insanların 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin sadece yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Güncel bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz sinemadan renkli görüntüye geçmemize bağlıyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada uçak bileti görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.