Rüyada uçakla bi yere gitmek

Nuri C.(21) - Adana sordu : "Hayırlı günler, Bana kalırsa internetteki en güzel rüya yorumu sitesi burası. Geçen gece sorduğum rüyayı gördüm. rüyada uçakla bi yere gitmek açıklar mısınız? "

Rüyada uçakla bi yere gitmek, şöhrete sahip olunacağına, düşkünlükten feraha çıkmaya, manevi külfeti bulunan tanıdığı birinden kurtulmaya, problemlerden uzak yaşayacağına, bir kaç hafta içinde öğrenilecek mutlu edici havadis öğrenmeye, aşk hayatının iyi olacağına, emniyette olmaya, önemli güce, servete, gelirin bereketli olacağına, getirili atılımlar yapacağına delalettir. Nadiren de maddi zarara, üzüntüden kurtulamamaya, bencil bir yabancıya, ferahının bozulacağına, sağlığın tehlike altında olduğuna delalet eder. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya uzmanları şöyle yorumlarlar ki: Kişinin gördüğü rüya umudunu yitirdikten sonra hak edilen zenginliğe, uğraşlarının sonunda kavuştuğu zafere, zahmetlerinin meyvesini alarak beklediği daha çok kazanca, zorlukları aşarak elde ettiği iyiliğe işaret eder.

"Rüyada uçakla bi yere gitmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın analizleri ile alakalı bilinmeyenler

rüyada uçakla bi yere gitmek
  • Rüya yorumlarının kılavuz nitelikte olduğu kati suretle göz önüne alınmalı, işaretlere dayanarak gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Rüyalarda en sık hissedilen olgulardan biri kuşkudur. Negatif hisler pozitif duygulardan daha sık görülür.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. oynatılamaz.
  • Rüya denilen olgu, uyurken yaşanan belirsiz hallerdir
  • Yaklaşık bir insanın ömrünün yaklaşık üçte birini, farklı bir yorumla yaklaşık 75 yıllık bir ömrün yirmibeş senesini uykuda geçirir.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha negatif hisler yaşarlar.

Yasal Uyarı: "Rüyada uçakla bi yere gitmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.