Rüyada uçakta uçmak ne anlama gelir

Serdar P.(30) - Çankırı sordu : "rüyada uçakta uçmak ne anlama gelir yorumlar mısınız? "

Rüyada uçakta uçmak ne anlama gelir, becerikli bir kimseye, memuriyette mevkiye gelineceğine, mutluluğa ermeye, verilen sözün yerine getirileceğine, mal varlığına gelecek artışa, arkadaşlık ilişkilerinde başarıya, getirili yatırımlar içinde bulunacağına, yakında alınacak müjdeli haber duymaya, güvende yaşamaya, yüksek gelire, vefalı evlada işarettir. Bazen de fenalığını saklayan insana, saklanansırların ortaya çıkacağına, parasal zarara, ticaret alanında başarısızlığa, yoksulluğa işaret eder. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya yorumcuları şöyle dediler: Görülen rüya zahmetle birlikte beklediği mülke, yardım alarak beklediği feraha, meşakkatle birlikte umduğu onura, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak istediği feraha delalet eder.

"Rüyada uçakta uçmak ne anlama gelir" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün tabir edilmesi konusunda bilmeniz gerekenler

rüyada uçakta uçmak ne anlama gelir
  • Rüya tabirleri yapılırken mutlak suretle, rüyayı görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının irdelemeli ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Rüya yorumlayan, mutlaka mezhepler, örfler, kültürler vs. bir çok parametre konusunda bilgi sahibi olmalıdır.
  • Rüyalar mutlak suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Rüya yorumlayan, mutlak suretle sonuç olarak kişinin ne şekilde etki altında kalacağını göz önünde bulundurmalı, sinirsel sıkıntılara neden olacak tabirlerden mümkün olduğunca uzak durmalıdır.
  • Beynimiz kendiliğinden simalar yaratamaz. Uykuda gördüğümüz yüzler yaşantımızda gördüğümüz fakat anımsamadığımız simalardır. Her birimiz yaşantımız sırasında binlerce sima gördüğümüzden, uykumuzda da limitsiz görme yetisine sahibiz.
  • Rüyada genellikle iç ses bulunur. Daha önce görmediğimiz şehirlerin, daha önce tanışmadığımız kişilerin adlarını bildirir.

Yasal Uyarı: "Rüyada uçakta uçmak ne anlama gelir" yazısı izinsiz kopyalanamaz.