Rüyada ufo ile uçmak

Fariz C.(48) - Mardin sordu : "İyi geceler. rüyada ufo ile uçmak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada ufo ile uçmak, emniyetli olmaya, duygusal külfeti bulunan kişiden yakasını kurtarmaya, cömert kadına, sevince ermeye, bol kazanca, kısa sürede duyulacak memnun edici haber almaya, ettiği yeminini tutmaya, kolay kazanılan paraya, mala gelecek berekete, devlette makama çıkacağına, özlemi duyulan bir kazanca işaret eder. Ender olarak da sırların meydana çıkacağına, kederden kurtulamamaya, yalancı bir tanıdığa, üzülmeye, korktuğu şeyden emin olunacağına delalettir. Bazı durumlar için de rüya uzmanları şöyle tabir ederler: Bu rüya uzun bir bekleyişin sonunda kavuştuğu beceriye, cefa çektikten sonra gözlediği yüksek mertebeye, sıkıntıyla hayalini kurduğu temiz rızka, uğraş vererek düşlediği huzura yorulur.

"Rüyada ufo ile uçmak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın yorumlanması ile ilgili en çok merak edilenler

rüyada ufo ile uçmak
  • Rüya tabirlerinin mesaj verici nitelikte olduğu mutlaka değerlendirilmeli, ipuçlarına bakılarak gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Rüya tabircisi, mutlaka dinler, adetler, toplumsal ananeler vb. bir çok etken ile ilgili birikim sahibi olmalıdır.
  • Çok fazla ruhsal sorunları olan kimseler dışında herkes rüya görür. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Yaklaşık bir bireyin ömrünün ortalama üçte birini, başka bir deyişle yaklaşık yetmişbeş yıllık bir ömrün 25 yılını uykuda geçirir.
  • Rüya Tabiri yapan kişinin tüm geçmiş tabirler hakkında fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Denek hayvanları kullanılarak sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Ortalama olarak gece boyunca bir iki saat civarı süreyle rüya görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada ufo ile uçmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.